TW Solar Full Black N Type Bificial 445W Tongwei Solar Panels 450W Pannelli Solari Half Cell Mono Panouri Photovoltaic Panel
Key Attributes
| Cell size | 182mmx182mm (7.17inx7.17in) | Type | Half Cell,N-TYPE, TOPCON, All Black, Bifacial, Double-glass |
| Panel Efficiency | 22.5% | Place of Origin | Jiangsu,China |
| Panel Dimensions | 1762*1134*30mm (69.37*44.65*1 .18in) | Brand Name | Tongwei |
| Model Number | TWMNH-48HC 430-450W | Product name | Black Sola Panel |
| Type | N-TYPE | Cable | 4mm2 |
| Frame | BlackAnodized Aluminium Alloy | Certificate | CE TUV |
| Packing | 36pcs/Pallet; 936pcs/40HQ | ||
Product Parameters
| item | value |
| Cell size | 182mmx182mm |
| Type | Half Cell, N-TYPE, TOPCON, All Black, Bifacial, Double-glass |
| Place of Origin | China Jiangsu |
| Panel Dimensions | 1762*1134*30mm |
| Panel Efficiency | 22.5% |
| Brand Name | Tongwei Solar |
| Model Number | TWMNH-48HC 430-450W |
| Product name | Black Sola Panel |
| Type | N-TYPE |
| Cable | 4mm2 |
| Frame | Black Anodized Aluminium Alloy |
| Certificate | CE TUV |
| Packing | 36pcs/Pallet ; 936pcs/40HQ |
Related Products













