Tongwei Solar Panel All Black N-type Solar Panels Topcon Bificial 435W 440W 445W 450W China TW Solar Panel Supplier Painel Solar
Key Attributes
| Cellsize | 182mmx182mm (7.17inx7.17in) | Type | N-TYPE, TOPCON, AllBlack, Bifacial, Double-glass |
| Panel Efficiency | 22.5% | Place of Origin | Jiangsu,China |
| Panel Dimensions | 1762*1134*30mm (69.37*44.65*1 .18in) | Brand Name | Tongwei Solar |
| Model Number | TWMNH-48HC | Brand Name | TW Solar |
| Product name | Sola Panel | qty in pallet | 36pcs |
| qtyin a 40HQ Container | 936pcs | Weight | 22.4kg |
| Front Glass | 1.6mm | Back Glass | 1.6 mm |
Product Parameters
| item | value |
| Cell size | 182mmx182mm |
| Type | N-TYPE, TOPCON, All Black, Bifacial, Double-glass |
| Place of Origin | China Jiangsu |
| Panel Dimensions | 1762*1134*30mm |
| Panel Efficiency | 22.5% |
| Brand Name | Tongwei Solar |
| Model Number | TWMNH-48HC |
| Product name | Sola Panel |
| qty in pallet | 36pcs |
| qty in a 40HQ Container | 936pcs |
| Weight | 22.4kg |
| Front Glass | 1.6mm |
| Back Glass | 1.6 mm |
Related Products












