High Quality Tongwei Solar Panel N-type Half-cell Bifacial Module 66HD 600Watt 620W 610w 605w 600w Solarpanel PV Panel TW Solar
Key Attributes
| Cell size | 182mmx182mm (7.17inx7.17in) | Type | PERC, Half Cell, MONO |
| Place of Origin | Jiangsu,China | Panel Dimensions | 2382*1134*30mm (93.78*44.65* 1.18in) |
| Brand Name | TW Solar | Model Number | TWMNH 66HD 600-620W |
| Application | Solar Power System | Keyword | Monocrystalin Solar Panel |
| qtyin a pallet | 36pcs | qty in a40HQ container | 720pcs |
| Weight | 32.5kg | Certificate | CE TUV |
Product Parameters
| item | value |
| Cell size | 182mmx182mm |
| Type | PERC, Half Cell, MONO |
| Place of Origin | China Jiangsu |
| Panel Dimensions | 2382*1134*30mm |
| Warranty | 30 Years |
| Brand Name | TW Solar |
| Model Number | TWMNH 66HD 600-620W |
| Application | Solar Power System |
| Keyword | Monocrystalin Solar Panel |
| qty in a pallet | 36pcs |
| qty in a 40HQ container | 720pcs |
| Weight | 32.5kg |
| Certificate | CE TUV |
Related Products












